Tradiční zakončení turistické sezóny KČT Lovosice se konalo v sobotu 4. listopadu 2023. V sále "Staré radnice" se sešlo 47 členů Klubu, aby se spolu podívali na turistický kalendář v uplynulém roce. Hlavním referát přednesl předseda Miloš Vodička. V úvodní části shrnul nejdůležitější akce roku a poděkoval pořadatelům akcí z celostátního kalendáře – Novoroční výstup na Lovoš a Jarní putování okolím Lovoše. S velkým ohlasem se setkala květnová expedice k třístému výročí významného českého architekta Jana Blažeje Santini-Aichela.

Marie Zalabáková zhodnotila úspěšný rok Střeďáků. Opravdu měli za sebou velký kus práce, prakticky každý týden organizovali výlety, kterých se účastilo také až 20 turistů. Týdenní pobyt v Mariánských Lázních hodnotili všichni účastníci velmi vysoko.

Z akce se omluvil vedoucí TOM, Jan Schejbal, a tak hodnocení úspěšného oddílu mládeže bude až na výročce.

Dalším bodem jednání byla ucelená informace o probíhající revitalizaci chaty na Lovoši, shrnutí od získání stavebního povolení až po kolaudaci první etapy v srpnu. V krátké diskusi se řešila také aktuální personální situace v turistické chatě na Lovoši. V tomto odpoledni se bylo za čím ohlížet.    

Poděkování patří členkám klubu, které se pochlubily svými koláči, buchtami, štrůdlem a dalšími kulinářskými výtvory.