Také v  letošním roce jsme navzdory koronaviru navázali na tradici týdenních společných turistických pobytů. Letošní již 12 ročník turistických  pobytů – turistů seniorů jsme tentokrát podnikli od 16. srpna do 20. srpna 2020   v Karlových Varech.
Turistiky v Karlových Varech se zúčastnilo 24 turistů, včetně malé turistické generace. Prošli  jsme lázněmi, navštívili muzeum voskových figur, prohlídli jsme si pravoslavný kostel, lanovkou jsme jeli k hotelu Imperiál, prohlédli jsme si lázeňské kolonády a divadlo a divadelní náměstí.
 
Další den jsme jeli lanovkou k rozhledně Diana, prohlédli si motýlí dům a prošli lázeňskými lesy směr areál „Linhart“ a zpět k Jelenímu skoku a dolů do lázní.-
 
Třetí den jsme šli  na Geotovu vyhlídku, strašidelným lesem /cestou strašidelné figuriny/ zpět a navštívili jsme výstavu výrobků firmy Moser,
 
Čtvrtý den jsme z Doubí šli do údolí řeky Ohře a ke Svatošským skalám. Cestou zpět jsme navštívili proslulý Vánoční dům.
 
Celkem jsme nachodili cca 40 km. Bohužel jsme vše co bylo zajímavé nestihli. Pobyt i program se líbil a těšíme se na další společný pobyt. 
 
Zalabáková